پرینت
#۴۶١
بازدید: ۴٣١٩
05 مهر 1393 - 01:16

میهمانی پرولاین در برج میلاد

در میهمانی خاطره‌انگیز خانواده پرولاین عنوان شد

به گزارش بازار یو‌پی‌وی‌سی ایران؛ مدیر شعبه ایران پرولاین اظهار کرد: در حال حاضر شرکت پرولاین در اکثر استان‌ها و شهرهای کشور دارای نماینده رسمی است و استفاده از محصولات پرولاین در شهرهای مختلف به ویژه شهرهایی جنوبی کشور با وجود تابش مستقیم نور آفتاب و گرمای بالا با نتیجه فوق‌العاده‌ای همراه بوده و هیچ‌گونه تغییری در کیفیت و رنگ پروفیل ایجاد نشده است.

اشـاره: برج میلاد، کافه ویونا در ارتفاع بالای 250 متری جایی است که مدیریت شرکت پرولاین برای میهمانی خانواده این شرکت موفق و روبه پیشرفت انتخاب کرد و بیش از 60 نماینده برتر پرولاین به این مهیمانی خاطره‌انگیز در بلندترین ساختمان ایران دعوت شده بودند تا از اهداف و گام‌های بلند پرولاین در آینده بشنوند. شگفت اینکه در این میهمانی وقتی از حاضران خواسته شد تا نقدها و نظرهای خود را درباره کیفیت پروفیل یوپی‌وی‌سی پرولاین بیان کنند، همگی تاکید کردند که کیفیت این برند جهانی عالی است و خدماتی که از طرف شعبه رسمی پرولاین به تولیدکنندگان و مونتاژکاران در و پنجره یوپی‌وی‌سی ارائه می‌شود، مثال‌زدنی و در جهت تولید یک محصول باکیفیت بدون هیچ دغدغه‌ای است. عدم تخریب دیگر برندها و تلاش برای اثبات واقعی و عملی کیفیت پروفیل‌های پرولاین از جمله محورهای مطرح شده در میهمانی خانواده پرولاین بود به گونه‌ای که بنابر اعلام مهندس نوروزی، مدیرعامل پرولاین در ایران قرار است به زودی خط تولید پروفیل پرولاین در ایران هم راه‌اندازی شود تا هزینه تمام شده پروفیل پرولاین در نتیجه حذف تعرفه‌های گمرکی و حمل و نقل، کاهش یابد و حتی مهندس نوروزی در همان شب مژده داد که قیمت پروفیل پرولاین از روز شنبه 25 مردادماه 1393 کاهش یافته و تولیدکنندگان و مونتاژکاران در و پنجره می‌توانند پروفیل پرولاین را با قیمت مناسب و کیفیت برتر و البته تنوع بالا دریافت کنند و اطمینان داشته باشند که پرولاین تنها به کیفیت در تولید در و پنجره‌های استاندارد با هدف کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از ورود آلاینده‌های صدا و هوا به درون ساختمان‌ها می‌اندیشد. راستی در میهمانی پرولاین در کافه ویونای برج میلاد تهران چه گذشت و پرولاین برای ایستادن بر قله‌های افتخار چه برنامه‌هایی برای آینده دارد؟

میهمانان پرولاین یکی یکی از راه می‌رسند و با احترام برای رفتن به کافه ویونای برج میلاد به سمت آسانسورهای تندروی برج میلاد هدایت می‌شوند و وقتی آسانسور به ارتفاع بالای 250 متری برج میلاد می‌رسد و دربهای آن باز می‌شود، مهندس نوروزی، مدیرعامل پرولاین در ایران به اتفاق همکاران‌اش با روی خندان به میهمانان خیرمقدم می‌گویند و از آنها پذیرایی می‌شود. میهمانانی از سراسر ایران که به واقع نمایندگان برتر خانواده بزرگ پرولاین هستند و به اتفاق آمده‌اند تا ببینند پرولاین چه گام‌های بلندی را برای رقابت شفاف و سالم در صنعت در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی برخواهد داشت؟ مراسم با اجرای نیما کرمی از مجریان جوان و شناخته‌شده صدا و سیما آغاز می‌شود و او با اشاره به سابقه فعالیت شرکت ترکیه‌ای پرولاین در تولید پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی و صادرات آن به کشورهای مختلف جهان از مهندس نوروزی، دعوت می‌کند تا دقایقی با اعضای خانواده پرولاین سخن بگوید.

مدیر شعبه ایران شرکت پرولاین در ابتدا با خیرمقدم به حاضران و میهمانان، هدف از برگزاری این میهمانی و همایش خاطره‌انگیز را آشنایی نمایندگان برتر پرولاین با همدیگر، تبادل‌نظر با یکدیگر و همچنین اعلام برنامه‌های در دست اجرای پرولاین می‌داند و می‌گوید: در دو سال اخیر به واسطه نوسان شدید نرخ ارز در بازار داخلی ایران و همچنین افزایش تعرفه گمرکی واردات پروفیل یوپی‌وی‌سی، بسیاری از شرکت‌های خارجی با مشکلاتی در بازار مواجه شدند ولیکن به یاری خدا و همیاری و همکاری نمایندگان پرولاین در سراسر کشور موفق شدیم تا چالش‌ها و ناهمواری‌های ایجاد شده را پشت سربگذاریم. مهندس نوروزی با اشاره به ثبات نسبی نرخ ارز در دولت جدید و بهبود تدریجی فضای کسب و کار در یک سال گذشته خبر مهمی را اعلام کرد که شاید پیش از این کمتر تولیدکننده در و پنجره یوپی‌وی‌سی در ایران انتظار آن را داشت. خبر این بود که خط تولید پروفیل یوپی‌وی‌سی پرولاین در ایران با مشارکت و سرمایه‌گذاری مشترک ایران و ترکیه راه‌اندازی می‌شود. علت این تصمیم هم به گفته مهندس نوروزی، دسترسی آسان‌تر با هزینه‌ کمتر و البته با کیفیت پروفیل‌های تولیدشده در شرکت پرولاین ترکیه و برخوردار از استانداردهای جهانی با رویکرد پوشش بازارهای صادراتی کشورهای همسایه ایران اعلام شد و این گونه بود که همه میهمانان اقدام شعبه ایران پرولاین را تحسین کردند.

این فعال و مدیر شناخته شده صنعت پروفیل یوپی‌وی‌سی ایران همچنین اعلام کرد با افتتاح خط تولید پروفیل پرولاین در ایران و عرضه محصولات متنوع پرولاین به بازار، هزینه‌های گمرکی برای واردات پروفیل پرولاین حذف خواهد شد و قیمت محصولات با نوسان نرخ ارز و تنگناهای تجاری دچار تغییرات شدید نخواهد شد.مدیر شعبه رسمی پرولاین در ایران در ادامه اظهار کرد: کارخانه تولید پروفیل پرولاین در شهرک صنعتی هشتگرد مستقر خواهد شد در گام نخست تصمیم داریم تا 6 خط اکسترودر را برای پوشش تقاضای نمایندگان فعلی پرولاین راه‌اندازی کنیم و متناسب با تقاضای بازار بر تعداد خطوط اکسترودر افزوده خواهد شد. او تاکید کرد: تمام تلاش و توان خود را در مجموعه پرولاین به کار گرفته‌ایم تا خیلی سریع تولید پروفیل پرولاین در ایران به بهره‌برداری برسد و یقین داریم که همراهی و همکاری نمایندگان در سراسر کشور می‌تواند ضامن موفقیت ما باشد.

مهندس نوروزی با اشاره به غافلگیر شدن برخی شرکت‌های واردکننده پروفیل یوپی‌وی‌سی به سبب افزایش 17 درصدی تعرفه واردات این محصول به مذاکرات و رایزنی برخی از مدیران شرکت‌های واردکننده پروفیل با اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران و ترکیه برای اصلاح تعرفه واردات اشاره کرد و گفت: سرانجام در اردیبهشت‌ماه امسال در جریان حضور وزیر صنعت و تجارت ترکیه و هیات تجاری ترکیه در ایران و رایزنی‌های انجام گرفته با مسئولان و فعالان اقتصادی ایران، نامه‌ای به امضای تعداد اندکی از شرکت‌های واردکننده پروفیل از کشور ترکیه، به نشان اعتراض به افزایش کم‌سابقه پروفیل یوپی‌وی‌سی به مسئولان کشورهای ترکیه و ایران ارائه شد که خدا را شاکریم که این تلاش‌ها با پاسخ مثبت همراه شد و شاهد کاهش نرخ تعرفه واردات پروفیل یوپی‌وی‌سی بودیم و همین عامل بود که اجازه داد تا خدمت شما اعلام کنم پرولاین در راستای رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و مشتریان خود از روز شنبه مورخ 25/5/93 قیمت پروفیل خود را کاهش خواهد داد بدون اینکه تغییری در کیفیت محصول ایجاد شده باشد.

مدیر شعبه ایران پرولاین با اشاره به رفع مشکلات اعلام شده از سوی نمایندگان این شرکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن اظهار کرد: در حال حاضر شرکت پرولاین در اکثر استان‌ها و شهرهای کشور دارای نماینده رسمی است و استفاده از محصولات پرولاین در شهرهای مختلف به ویژه شهرهایی جنوبی کشور با وجود تابش مستقیم نور آفتاب و گرمای بالا با نتیجه فوق‌العاده‌ای همراه بوده و هیچ‌گونه تغییری در کیفیت و رنگ پروفیل ایجاد نشده است.

او با اشاره به تنوع بالای سبد محصولات پرولاین افزود: این تنوع محصولات پرولاین باعث شده تا بتوانیم حتی به نیاز مشتریان دیگر شرکت‌ها و برندها هم پاسخ شایسته بدهیم و انگیزه ما از همکاری با دیگر شرکت‌ها این است که هیچ خط تولید و مونتاژ در و پنجره یوپی‌وی‌سی به دلیل نیاز به پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی نباید متوقف شود و در حال حاضر شرکت پرولاین آمادگی کامل برای تامین نیاز پروفیل‌های بازسازی جهت تعویض پنجره‌های تک‌جداره و قدیمی را دارد.

مهندس نوروزی با اشاره به توان بالای شرکت پرولاین در زمینه تهیه مواد اولیه برای تولید پروفیل یوپی‌وی‌سی و همچنین تهیه پودر پی‌وی‌سی از اروپا و افزودنی‌ها از کشور اتریش گفت: حتی برای تامین نیاز دیگر تولیدکنندگان پروفیل یوپی‌وی‌سی در ایران هم این آمادگی را داریم تا مواد اولیه مورد نیازشان را با بهترین کیفیت و قیمت مطلوب برآورده سازیم که تا کنون 8 شرکت داخلی از خدمات شعبه رسمی پرولاین در زمینه تامین پودر پی‌وی‌سی و دیگر مواد افزودنی استقبال کرده‌اند که این یک امتیاز ویژه و مزیت برتری پرولاین را نشان می‌دهد.

مدیر شعبه پرولاین در ایران همچنین از اعمال تخفیفات بیشتر به مشتریان ویژه و برتر پرولاین، برنامه‌ریزی برای تبلیغات موثر در شهرهای مختلف به ویژه مراکز استان‌ها با استفاده صحیح از ابزارهای تبلیغاتی با رویکرد رقابت سالم و شفاف خبر داد و تاکید کرد: البته بدانید که این تسهیلات هیچ تغییری در کیفیت پروفیل‌های پرولاین و خدمات شرکت در ایران نخواهد داشت و همچنان اصل مهم در پرولاین کیفیت برتر خواهد بود و به هیچ عنوان تصمیم نداریم که به برخی ترفندها و رفتارهای ضد رقابتی نظیر دستکاری در مواد اولیه و فرمول ترکیب مواد، دامپینگ و انجام معاملات غیرشفاف روی آوریم.

آقای مهندس Fevendik، مدیر اجرایی شرکت پرولاین که از کشور ترکیه در این میهمانی حضور یافته بود، در سخنان کوتاهی اعلام کرد: شرکت پرولاین فعالیت رسمی خود را در سال 1998 در زمینه تولید پروفیل یوپی‌وی‌سی با استانداردهای جهانی آغاز کرد و در سال گذشته میلادی رکورد تولید 20 هزار تن پروفیل را ثبت کرد و در حال حاضر محصولات پرولاین به بیش از 22 کشور جهان در اروپا و آسیا صادر می‌شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با راه‌اندازی خط تولید پروفیل پرولاین در ایران بتوانیم علاوه بر تامین تقاضای بازار داخلی، پروفیل‌های تولیدشده را به دیگر کشورها از جمله عراق و افغانستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر کنیم. او خطاب به نمایندگان پرولاین در ایران اعلام کرد: راهبرد پرولاین یک راهبرد برد – برد با تلاش صادقانه، کیفیت برتر و خدمات شایسته است.

پروفیل یو پی وی سی

آقای مهندس شمس از تولیدکنندگان باسابقه در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی و از نمایندگان برتر پرولاین در این همایش اظهار کرد: شاید این سوال همیشه مطرح باشد که چرا شرکتی که مسئولیت آن را عهده دارم، تصمیم گرفته از محصولات پرولاین استفاده کند؟ بگذارید صادقانه بگویم که با تمام وجود افتخار می‌کنم از همکاری با پرولاین و با وجود نوسان شدید ارز و بالارفتن نرخ تعرفه گمرکی در گذشته، شعبه رسمی پرولاین تمام حمایت‌های لازم را با تولیدکنندگان در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی و مشتریان خود داشت و هرگز برای کاهش هزینه‌های خود حاضر نشد تا کیفیت پروفیل را پایین بیاورد. این تولیدکننده در و پنجره یوپی‌وی‌سی با پروفیل‌های پرولاین افزود: افزون بر کیفیت پرولاین نباید از خدمات ویژه شعبه رسمی این شرکت و به ویژه تلاش‌های مهندس نوروزی غافل شویم که با ارائه بهترین خدمات راهی را برای عدم همکاری با پرولاین باز نگذاشته است.

او در ادامه با انتقاد از زیرپاگذاشتن اخلاق حرفه‌ای در کسب و کار و به ویژه در برنامه تبلیغاتی برخی شرکت‌ها نسبت به دیگر شرکت‌های همکار اظهار کرد: جای تعجب دارد که وقتی تقاضا در بازار زیاد است، چرا برخی شرکت‌ها به گونه‌ای عمل می‌کنند که گویا پروفیل‌های دیگر برندها مشکل‌ دارد غافل از اینکه این رویکرد تبلیغاتی به اعتبار کل صنعت ضربه می‌زند؟مهندس نوروزی، مدیر شعبه پرولاین در واکنش به این سخنان اظهار کرد: بدون تردید موفقیت پرولاین مرهون تلاش همه همکاران و نمایندگان و همراهی ایشان بوده و اینها سرمایه‌های اصلی پرولاین محسوب می‌شوند و هرگز برای رقابت حاضر نخواهیم شد تا اخلاق حرفه‌ای کسب و کار را نادیده بگیریم.

 هدیه ویژه پرولاین به مشتریان خاص

مهندس نوروزی در ادامه خبر مهمی را هم اعلام کرد مبنی بر اینکه نمایندگان و مشتریان پرولاین که از مورخ 25/5/93 تا پایان سال میزان خرید خود را به 700 میلیون تومان افزایش دهند، یک دستگاه خودروی X60 و نفرات دوم تا پنجم هم به اتفاق خانواده یک هفته میهمان پرولاین در ترکیه خواهند بود. او در پایان تاکید کرد که حتما نمایندگان و مشتریان و اعضای خانواده پرولاین، کف قیمت فروش را رعایت کنند و به هیچ عنوان محصولات خود را کمتر از قیمت تمام شده عرضه نکنند.

به گزارش بازار یو‌پی‌وی‌سی ایران؛ در پایان مراسم شرکت پرولاین به نمایندگان برتر گواهینامه رسمی و معتبر مبنی بر تایید تولید در و پنجره‌های استاندارد و البته جوایزی به رسم یادبود اعطا شد و در نهایت با پذیرایی و صرف شام همه به امید فردای روشن و موفقیت بیشتر پرولاین با همدیگر خداحافظی کردند.

پنجره‌های ضد صوت پنجره‌های ضد صوت
مهندسان کره جنوبی پنجره‌ای را ابداع کرده‌اند که سر و صدای بیرون را فیلتر اما هوای تازه را به درون منزل وارد می‌کند ...
بازدید: ٣١٨۶
اولین حضور یونی‌وین در نمایشگاه تخصصی در و پنجره اولین حضور یونی‌وین در نمایشگاه تخصصی در و پنجره
نخستین حضور پروفیل یونی وین در نمایشگاه پنجره و صنایع وابسته ...
بازدید: ٢۶١۵

SecImgSesتبلیغات بازار یو‌ پی‌ وی‌ سی ایران نرم افزار ercom طراحی پنجره upvc
تولید کابینت PVC در مجموعه همارشتن تولید کابینت PVC در مجموعه همارشتن
همارشتن تولید و عرضه انواع کابینت‌های پی وی سی را در رنگ‌های متنوع آغاز کرده است
- بازدید: ۶۵
برگزاری کلاس تئوری در دفتر انجمن در و پنجره یو.پی.وی.سی ایران برگزاری کلاس تئوری در دفتر انجمن در و پنجره یو.پی.
کلاس تئوری کاربرد انواع بازشوهای خاص و آنالیز استاندارد ابعاد آن در صنعت در و پنجره و نما
- بازدید: ۶٧
محصولات جدید پارس یراق پروفیل محصولات جدید پارس یراق پروفیل
شرکت پارس یراق پروفیل در راستای پیشبرد تولیدات خود محصولات جدیدی را به سبد کالایی خود اضاف
- بازدید: ۶۴
مطالب تصادفی
آلاکس ایران کیش؛ افزایش تنوع تولید محصولات آلاکس ایران کیش؛ افزایش تنوع تولید محصولات
اقدام به افزایش تنوع تولید محصولات با کیفیت برتر و قیمت رقابتی ...
بازدید: ٣٨١٠
ویستابست غایب بزرگ هفتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره 94 ویستابست غایب بزرگ هفتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره 94
ویستابست در هفتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره در ایران شرکت نخواهد کرد ...
بازدید: ٢٩٣۶
همکاری آموزشی انجمن در و پنجره و کرفت مولر همکاری آموزشی انجمن در و پنجره و کرفت مولر
برگزاری همایش تخصصی و هم‌اندیشی فعالان صنعت در و پنجره UPVC ...
بازدید: ٣۵٧۵

اخبار شرکت ها
:: ورود کاربران


ثبت نام
کلمه عبور جدید
:: مجوزهای اخذ شده

به پرداخت ملت